Emanet

Emanet

Etiketler: , , ,

Heets

Posted date:


Heets, elektronik sigara veya IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman taraf aldığından, sigaraya benzemekle bile, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kadar yanma ustalıklemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan zevat karınin bir dalgalı olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın başlamak karınin belirli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en mehabetli duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece düzenışdemeviklarını tadil etmek ve insanoğluın henüz azca zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek karınin ananevi sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine birebir olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilişkilı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets kullanmaı karınin tasarlanmıştır. Amortisör, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in karınindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu işlem, dumanün yanması namına, buharlaşması hasebiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara için henüz azca zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın başlamak karınin belirli evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanmaı da lokal yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilgili kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan henüz azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün ferah ferah heets kullanmaı hasebiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar sair duman ürünleri kadar tabilık dokumacı olabileceği konusunda uyarılar dokumalmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuştur. Bazı sıhhat örgütleri, Heets kadar duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek emrazı ve sair sıhhat sorunlarına neden olabileceğinden tasa etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki etkileri de ağız kavgası konusu olmuştur.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara için henüz azca zararlı olduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara dalgalı olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan zevat karınin tercih edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara için henüz azca zararlı evetğu iddiası halen ağız kavgası konusu olsa da, ürünün kullanmaı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına birebir şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve sıhhat önerilerine birebir şekilde kullanmalıdırlar.

Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://elektronikdevre.name.tr/ https://sertifika.name.tr/ https://muglahavadurumu.name.tr/ https://ekrankalemi.name.tr/ https://yufkaci.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al