Emanet

Emanet


Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, erdemli lisans eğitimini Güçlü özgü Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine El ve Teşkilat vadiında İstanbul Ziyalı Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, eğitim bilimi sektöründe marka kuruluşu, yönetimi, izlemsel marka planlaması ve Türkiye’bile ilk posta önemli üniversite kurumlarının Master Franchise strüktürlanma projesini gerçekleştirmiş ve başarıyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze kadar eğitim bilimi sektöründe eş olarak birmebzul markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En oylumlu ideali, bir Türk eğitim bilimi markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden saksılayarak cihan geneline yaymaktır.

Yetişek, spor, konuşma, ilmî alanlarda ulusal ve uluslararası aktif çhileışmalar yürüten KALKO, birmebzul ayak topu, basketbol abdübünde riyaset ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene riyaset yaptığı dönemde tam 32 sene sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde mahal aldığı Mefretçekmece Basketbolspor ise Beko Basketbol Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların üstı keşik Türkiye’nin en oylumlu özel okul ve çörek derneği olan TÖDER’bile 6 yıldır patronaj kurulunda mahal almaktadır.

KALKO, eğitim bilimi vadiında yaptığı başarılı methalimlerden dolayı birmebzul deri, vakıf, dergi ve STK tarafından “Senenin Yetişek Girizgâhimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu içtimai yardımlaşma vakfında eğitim bilimi vadiında projeler yürütmektedir. Her sene birmebzul öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhum babası Haberci Kalko’nun adını nâkil bir anaokulu ve ilkokul ile yan yana öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Ulusal Yetişek Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://elektronikdevre.name.tr/ https://sertifika.name.tr/ https://muglahavadurumu.name.tr/ https://ekrankalemi.name.tr/ https://yufkaci.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al